Вівторок, 23.04.2024, 22:44
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Петровосолониська ЗОШ І-ІІ ступенів

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 26
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Квітень » 27 » Літературна година « Людям дав я «Кобзаря» »
16:20
Літературна година « Людям дав я «Кобзаря» »

   Все йде, все минає…Нетлінною є тільки пам’ять. А пам’ять - це нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Яскравою сторінкою цієї книги є славна історія видатних постатей, яких знає і шанує все людство. Найвидатнішим представником цієї когорти особистостей є Тарас Шевченко.

    9 березня 2014 року минуло 200 років від дня народження великого українського поета, а рік 2014 - проголошений Указом Президента України -  роком Тараса Шевченка. З метою популяризації  його творів та відзначення ювілейної річниці  шкільним бібліотекарем Чередниченко Н.М. 25 квітня було проведено літературну годину для 5 – 9 кл. « Людям дав я «Кобзаря» ».

     Відкрити для учасників заходу багатогранну постать поета допомогла  книжкова виставка « Не вмре повік твоє ім’я », на якій експонуються твори геніального поета і розповіді про нього.

         Присутні мали змогу відчути велич і простоту генія, його непримиренність до зла та жорстокості. Діти не просто вшанували пам’ять геніального поета, а й  відчули його невмируще слово серцем:  линула чарівна музика,  із уст читців звучала лірична поезія Шевченка.

        Шкільний бібліотекар, учитель музичного мистецтва Чередниченко Н.М.  розповіла учням про значний вклад Т.Г. Шевченка в розвиток мистецтва, зокрема в українську і слов'янську музику - одну з найпрекрасніших сторінок української культури. Адже одним з витворів шевченкового генія є - пісня. Нев'янучі квіти чарівних мелодій української музики зросли, зростають і будуть зростати на плодючому ґрунті поем і віршів Шевченка, адже, на думку багатьох фахівців, він належить до числа наймелодійніших поетів світу. Присутні з захопленням слухали пісні на слова Т.Г.Шевченка: «Зоре моя вечірняя», «Думи мої, думи мої»,
«Реве та стогне Дніпр широкий» «Садок вишневий коло хати», « Така її доля…» тощо.

         Як  підсумок, можна сказати, що всі присутні цікаво і корисно провели час, та ще раз переконалися, що Великий Кобзар був людиною талановитою, багатогранною, безмежно закоханою у свій рідний край, і що навіть через 200 років він є для нас взірцем і вчителем.

 

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 803 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]